09 Ocak 2014

TTNET İptal Ettirdiğim Hatta Fatura Yansıttı!

06.01.2014 tarihinden itibaren Ttnet hattımı iptal ettirdim buna rağmen Ttnet son ayın faturasını (Ocak ayının) tam kullanılmış gibi çıkarmış ve 1 aylık fatura yansıtmış bu faturanın iptalini talep ediyorum.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Ocak 2014

    ttnet hatasını kabul ediyor fakat faturamı iptal etmiyor üstelik bide faturaya faiz işliyor kullanmadığım iptal ettirdiğim hattın parasını alıyor artık her yolu deniyecem bu yaşadığım olayı her platformda anlatacam bir daha ttnet ile ömrüm boyunca hiç çalışmayacam ve süreklide her yere yazacam derhal faturamı iptal edin

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön