12 Nisan 2013

Ttnet İptal Ettirdiğim Halde İnternet Hattına 6 Ay Sonra Borç Çıkartıldı ve İcralık Olduk!

Türk telekom bayiisinden telefon hattı bağlatmak için başvuruda bulundum.oturduğum semtte fiber internet olduğu için türk telekomdan gelen yetkililer siyah bir kutu getirdiler hem telefon hem de fiber internet bağlantısı yapıldığı söylendi. Ben internet hattı istemediğimi belirttim iptalini istedim.

Türk Telekom müdürlüğüne gitmem gerektiği iptal işlemlerinin Türk Telekom müdürlüklerinden yapıldığını belirttiler. Ertesi gün Türk Telekom müdürlüğüne gittim. Yanımda siyah fiber net yazan kutuyu da götürdüm. Fibernet interneti iptal ettiğini götürdüğüm siyah kutunun telefon hattı kullanabilmemiz için bizde kalması gerektiğini söyledi. 6 ay sonra borç çıktı icralık oldum. Bu durumda çözüm nedir ?

Oğuz 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 15.04.2013 tarihinde müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön