08 Kasım 2014

TTNET İptal Ettiğim Sözleşmemi Gerçekleştirmeyip Farklı Bir Tarifeye Geçirmeleri!

TTNET aboneliğimi iptal ettirmek için Beyoğlu Telekom Müdürlüğüne 993105321 sipariş no'lu iptal müracatımla başvurdum. Bana ürün iptal özet yazılı bir belge verdiler. Bu belgede iptal nedeni, iptal edilen sözleşme bilgileri ve son faturamın geleceği tarih yazılıdır. Daha sonra TTNET'ten aradılar. Yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde sözleşmemizin iptal edilmesini tekrar bildirdim.

Ben sözleşmemin iptalini beklerken, TTNET sözleşmeyi farklı bir tarifeye geçirip devam ettirmiş. Bu yaptıkları işlemi de yapmış olduğumuz telefon görüşmesine dayandırıyorlar. Telefon görüşmemizde başka bir tarifeye onay verdiğimizi söylüyorlar. Kesinlikle başka bir tarifeye onay vermedim. Tüketici mahkemesine başvuracağım.

Ertugrul 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön