23 Eylül 2013

TTNET İptal Ettiğim Hattımı Tekrar Aktif Hale Getirdi!

TTNET İnternet hattımı 18.09.2013 de iptal ettiğim hattımı, bu gün 4440375 nolu telefondan 11:28 de aranarak telefonumu neden iptal ettirmek istediğimi teyit amaçlı aradıklarını söylediler, ve ben de iptalini istediğimi tekrar söyledim ardından telefonuma İnternet'imin aktif olduğu mesajı geldi, tekrar aradım ve bana sistemin çalışmadığını sonra yine aramamı söylediler ve tekrar aradım çağrı merkezinden bana İnternet'imin aktif olduğunu söylediler.

Benim ıslak imzalı iptal dilekçem olduğu halde ,TTNET çağrı elemanın İnternet'i aktif etme yetkisi var mıdır? Umarım benim iptal ettiğim tarihten sonra fatura gelmez. Hakkımı maddi manevi arayacağımı bilmenizi istiyorum.

Sevinç 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön