25 Eylül 2014

TTNET İptal Ettiğim Hatta Fatura!

TTNET ile olan sözleşmem 5 ay önce bitti yalnız ben 5 ay önce iptal ettirmek istediğimi söyledim ve işlem yaptılar bende 10 gün içinde ıslak imza atamadım bunun üzere tekrar aradım ve işimden dolayı ıslak imza atamayacağımı söyledim, onlarda kayıt oluşturdular ve bana geri dönüş yapacaklarını söylediler ama dönmediler ve bana ne mesaj nede e-mail nede evime 4 aylık fatura yansıtmışlar ve bunları bana bildirmediler.

Bu ayın başında hem mesaj hemde evime fatura yollamaya başladılar, ben şikayet ettiğim için geçmiş hataları kendilerine göre giderdiler ama hayır geçmiş aylarda bana haber vermeden TTNET kendi kafasına göre paket belirlemiş ve o paketin üzerinden bana fatura çıkarmış benle sözleşme yapmadan.

Halid 263 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön