05 Eylül 2013

TTNET İptal Ettiğim Abonelik İçin Haciz Gönderiliyor!

Ttnet Adsl ve tivibu aboneliğimi, adresim olan mevkiye vadettikleri hizmeti veremediklerinden dolayı, fes ettiğim takdirde sorun kendilerinden kaynaklandığı için hiçbir cezai bedel ödemeyeceğimi söylemeleri üzerine sonlandırdım.

Aynı tarihte iptal ettiğim tivibu sözleşmemin feshiyle alakalı hiçbir problem yaşamadığım halde bu sürecin başından sonuna kadar Türk Telekom çalışanlarının ve avukatlarının telefonda benimle saygısızca ve aşağılar şekilde konuşarak onurumu kırmaları yetmiyor gibi Ttnet Adsl sözleşmesini fesh ettiğim gerekçesiyle 5 iş günü içerisinde, cayma bedeli adı altında evime icra gönderiliyor..! Dava mı açalım ne yapalım, yok mu Ttnet' te iletişim kurulabilecek kimse!

Yunus 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön