25 Nisan 2013

Ttnet İptal Ettiğim Aboneliğim Tekrar Aktif Olmuş!

24 aylık ttnet ile anlaşmam vardı. Sürem bittiğinde iptal ettirmek için telefon ile aradı. Telefondaki müşteri temsilcisi telefondan iptal başvurumun alındığını ancak telekom müdürlüğüne dilekçe vermem gerektiğini belirtti. Bulunduğum yerde telekom müdürlüğü yok. Bu yüzden telekom şefliğine gittim. Beni başka yere yönlendirdi, gittiğim yerde iptal için gerekli olan bilgileri aldılar ve başka bir kampanyadan yararlanmak içinde aynı yere tekrar ttnet başvurusu yaptım.

Aradan geçen zaman içerisinde tekrar eski adsl im iptal oldumu diye sormaya gittim. Bana iptal olduğunu belirttiler. Ancak bugün sabah internetim tekrar aktive olmuş. Yani ttnette interneti iptal etmek çok ama çok zor oluyor.

Veysel 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön