04 Eylül 2013

TTNET İptal Ettiğim Aboneliğe Yıllar Sonra Borç Çıkardı!

Yıllar önce iptal ettiğim TTNET hesabımın gecikme bedeli hariç gecikmiş güncel 101.52 TL borç çıkardılar. Bu borç hangi hakla çıkarıldı?

Bu gecikmede ki borcun tamamının silinmesini ve hesabımın kapatılmasını istiyorum. Yıllardır S0*****kullanıyorum , ne diye size para ödeyeyim?

Sizi iptal ettiğimize dair elimizde belgeler mevcut, eğer borcumun tamamının silinmemesi ve hesabımın kapatılmaması durumunda hukuksal işlem başlatacağım.

Ahmet 94 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet 07 Eylül 2013

  Tamamiyle kendilerini savunan bir firma kesinlikle ömrüm boyunca calısmayacagım bir firma başıma gelen olayları görüyorsunuz. Herkesin kendi takdiri artık TTNET ile calısıp calısmamak.

 • Ahmet 06 Eylül 2013

  Hala bana dönüş yapacaksınız ? Yıllar geçtikten sonra yine geleceksiniz yine borcunuz cıktı mı diyeceksiniz? Acilen dönüş bekliyorum sizden ne zaman dönüş yapmayı planlıyorsunuz?

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön