05 Eylül 2013

TTNET İptal Ettiğim Aboneliğe İki Sene Sonra Borç Çıkarıldı!

Mayıs 2011de iptal ettirdiğim aboneliğim için geçen ay borç maili gönderdiler. 31,78 TL olarak bildirilen borcu faiziyle yaklaşık 50 TL olarak icralık olmamak için ödedim. Müşteri hizmetlerini borcu ödemeden önce arayıp itiraz ettiğimde benim aboneliği iptal ettirdiğim tarihten bir hafta sonra interneti kullanıma kapadıkları için geriye dönük borç inceleme işleminde bana borç çıkarıldığını ve ödemem gerektiğini söylediler.

Ben aboneliği iptal ettirmeden önce taşınıp kullanmayı bıraktığımı ve geç kapatmanın kendilerinden kaynaklanan bir sorun olduğunu söylediğimde de yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyip geçiştirdiler. Haksız yere ödediğim bu bedelin tarafıma iadesini istiyorum.

Ayten 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön