12 Nisan 2013

Ttnet İptal Edin Artık Yeter Artık!

4 Ay önce müşteri hizmetleri daha uygun fiyatlı x kampanyası için aradı, olur demiş oldum. Bana yeni modem, yeni adsl hat (evde zaten modemim varken 2) satmışlar! Eski hattı kapamış ve tekrar açmışlar. Bu arada her iki hat çalışmıyor.

Ttnet bayiye 2 hattın kapatılması için 2 dilekçe verdim. Hatları kapattılar, sonrası aradılar kampanya verelim hattınızı açalım dediler. Eski hattı kapatın, yenisini açın ve çalıştırın dedim. Hem yeni hattı hem eski hattı açmışlar (hey sabır Allah'ım)

Yeni hattın çalışmama problemini Temsilci bayanlar çözemediler! Ben kurulum ve ayarlarını yapıp yeni hattı çalıştırdım.

3 aydır halen eski hattıma fatura geliyor. Yeter artık kapatın şunu yeter, bezdirdiniz ya yeter!

Özden 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 14.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön