07 Eylül 2013

TTNET İptal Edilen Üyeliğe Borç Çıkardı!

183**** hizmet numaralı telefon hattımızı 21.06.2011 tarihinde son faturasını ödeyerek kapattık. Aradan yıllar geçtikten sonra ( tebligat tarihi 23.08.2013 ) ödenmemiş borcumuz olduğuna dair ihtarname aldık. Kalan borç bildiriminin 2 yıl sonra tarafımıza yapılması bana komik geldi. İnsan ister istemez soruyor 2 yıldır aklınız neredeydi diye. Bugün itibariyle borcu 2 yıllık faiziyle birlikte ödedim ama bu gibi durumların büyük ve kurumsal firmaların itibarını zedelediğini diye düşünüyorum.

Mustafa 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön