19 Mart 2013

Ttnet İptal Edilen İnternetin İptal Edilmemesi!

Aralık 2011'de iptal ettiğim internet hattım dolayısıyla ttnet tarafından icralık oldum. Kapattığımda hiç bir borcu kalmadı, ttnetten arayanlar niye kapattınız diye aramaya başladı onlara "taşındığım için kapatıyorum " dedim Annemler evde o yüzden tel hattı açık hala çünkü onu kullanıyorlar "Neyse bunca senelik müşterimizsiniz 1 ay hediye verelim dediler." Hediye ama sonradan bir şey çıkmasın ben gidiyorum sonuçta sonra fatura falan gelmesin" deyince " hayır tamamen ücretsiz fatura falan gelmeyecek dediler" ben de bir aylık hediyeyi kabul ettim.

Nisana ayı gibi 3 aylık fatura geldi iptal olunan hattan Bütün uğraşlarımıza rağmen bize dönen olmadı ben arayınca da kimse bir şey söylemedi.

Tarık 22 Okunma

Cevaplar

  • Tarık 25 Mart 2013

    21.03.2013'te sizden gelen " Cevap verildi" mailinden itibaren bekliyorum. TTNET "mail adresine bilgilendirme yapılmıştır" diyor ama mail o günden beri gelmedi. BUnlar çözümsüzlüğü, sürüncemeye bırakmayı çözüm biliyorlar. " Aradık, ulaşamadık" diyorlar acaba şimdi de " mail attık ulaşamadık" mı diyecekler. Mail adresim yanlış olsa sikayetvar.com'dan gelen mail benim [email protected] adresime düşüyor ama. Ne olacak şimdi?

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön