TTNET İptal Edilen İnternete Fatura Gönderildi.

Gülay B. |

26.08.2015 tarih ve 3578109 no.lu şikayetim sonucunda TTNET müşteri hizmetleriyle yaptığımız telefon görüşmesi, çekilen faks ve e-mail neticesinde hattımızın iptali gerçekleşti. Buna rağmen TTNET firması hiç kullanmadığımız, üstelik iptal ettiğimiz halde bir aylık fatura gönderdiler.

İptal edilen internet için neden ödeme yapmamız gerekiyor TTNET firma yetkililerine soruyorum? İptal işlemleri sırasında zaten yeteri kadar sıkıntı yarattılar. Tam TTNET'i kapattık kurtulduk dedik şimdi de ödeme faturası gönderiliyor.

TTNET yetkilileri anlamadığınız için tekrarlıyorum firmanızdan DSL (İnternet) hizmeti almıyoruz iptal ettirdik kullanmıyoruz.
Bir an önce sorunun çözülmesini istiyoruz.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:27

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.