TTNET İptal Edilen İnternet Hattına İçin Fatura Düzenlenmesi.

Ahmet Tansel S. |

TTNET abonesi iken aboneliğimi iptal ettirdim. Daha sonra çağrı merkezinden arandığımda hattımın iptale edilmesini istediğimi ve hat dondurma istemediğimi söyledim. Geçen sene iptal olan internet hattı için tarafıma fatura gönderildi.

TTNET çağrı merkezini aradım ve şikayet kaydı bıraktım. Çağrı merkezindeki görevli, benim arandığımı ve hat dondurma önerisini kabul ettiğimi söyledi. Ben böyle bir konuşma olmadığını ve daha önce de bu olayı yaşadığımı belirtip, düzenlenen faturanın yapılan inceleme sonunda hatasını fark eden TTNET tarafından iptal edildiğini söyledim. Bunu da kabul etmediler. TTNET aynı haksız işlemi tekrarlayarak düzenlediği yeni faturayı da bana gönderiyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  16:02

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Ağustos
  16:08

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.