17 Ağustos 2015

TTNET İptal Edilen İnternet Hattına İçin Fatura Düzenlenmesi.

TTNET abonesi iken aboneliğimi iptal ettirdim. Daha sonra çağrı merkezinden arandığımda hattımın iptale edilmesini istediğimi ve hat dondurma istemediğimi söyledim. Geçen sene iptal olan internet hattı için tarafıma fatura gönderildi.

TTNET çağrı merkezini aradım ve şikayet kaydı bıraktım. Çağrı merkezindeki görevli, benim arandığımı ve hat dondurma önerisini kabul ettiğimi söyledi. Ben böyle bir konuşma olmadığını ve daha önce de bu olayı yaşadığımı belirtip, düzenlenen faturanın yapılan inceleme sonunda hatasını fark eden TTNET tarafından iptal edildiğini söyledim. Bunu da kabul etmediler. TTNET aynı haksız işlemi tekrarlayarak düzenlediği yeni faturayı da bana gönderiyor.

Ahmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön