25 Ocak 2014

TTNET İptal Edilen Hizmet İçin Fatura Gönderdi.

Haziran 2013 tarihinde nakil istedim başaramadılar, 19 temmuz 2013 te iptal ettim hala fatura gönderiliyor. Ve işlem ekranlarında görülmüyormuş güya. TTNET'i ve avcılar bayisini tüketici haklarına kadar şikayet ettim ama hala aynı rahatlıkla cevap veriliyor.

Çağrı merkezi takım liderlerinden H**** hanımı da ne işe yaradığını anlamış değilim. Birde işlem yapılıyor gibi buradaki şikayetlerimi de müşteriye ulaşıldı deniyor, sorun çözüldü deniyor. Asılsız bilgide işlem yapmamaktan ve yanıltıcılıktan savcılığa suç duyurusunda bulunacağım artık.

Firdevs 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön