TTNET İptal Edilen Hizmet.

Zeynep A. |

Eylül 2013 tarihinde iptal ettiğim ADSL hizmetime sistemsel bir hata nedeni ile fatura kesilmiş ve borç avukatlık olmuştur. M** D** avukatlık bürosundan E** hanım aramış ve yanlış üslup ile tarafımıza borcu iletmiş hiçbir şekilde yardımcı olunmamış, yapılandırma istediğimizde kredi kartı istenmiş kullanmadığımız için bizi ilgilendirmez gibi sözlerle bu akşam saat 15.00 da evde olun icra memurları gelecek diye bizi mağdur etmiştir.

TTNET gibi kurumsal sanılan bir firmanın bu tür kişilerle çalışmasını esefle kınıyorum. Ben borcumu ödedim. Ama avukatlık bürosu ve TTNET için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum. Gerekli incelemeleri buradan okuyup belki dönüş yaparsınız.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  17:04

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Zeynep A.
  17 Mart
  13:54

  Müşteri temsilcileriniz çok ilgileniyor sağ olsunlar. hiçbir şeyden haberleri yok. Papağan gibi aynı şeyi tekrarlayıp duruyorlar. o yüzden müşteri temsilcimizi arayın demeyin.

 • 17 Mart
  13:50

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.