14 Eylül 2013

TTNET İptal Edilen Aboneliğe Borç Çıkardı!

Zeynep T. yani Annemin üzerine olan 2222600024 üzerinde ki TTNET internet hattımı ve telefon numaramı 1-1. 5 yıl önce iptal ettirdik. 7-8 aya kadar fatura çıkmayan hat tekrar nasıl açıldı ve nasıl fatura çıkarıyorsunuz. Faturalar elimize bile ulaşmadı.

Şimdi icraya vereceğinizi söylüyorsunuz. İptal olan hatta borç çıkaramazsınız. Bu şekilde mağduriyet yaşamatamazsınız. O faturaların acil olarak iptal olmasını ve hattımında tekrar iptal durumuna getirmenizi istiyorum.

Bunlar en acil şekilde olacak. Nasıl bir firmasınız bilmiyorum. Sizden kurtulalı 1-1,5 sene oldu. Ne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutamadığınızı tekrar hatırlattınız bana. Dönüşünüzü bekliyorum.

Leyla 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön