07 Şubat 2014

TTNET İptal Edilemeyen ADSL Hattı!

TTNET isimli firmadan yalın ADSL kullanıyordum. Ancak sorunları bitmek bilmedi. Telefon hattımda hışırtı, sürekli kopmalar vs. Bunun üzerine TTNET websitesi üzerinden, Aralık ayında iptal başvurusu yaptım ve o gün bugündür hattımı iptal ettiremiyorum.

Tutturmuşlar bir ıslak imza diye bahane. İptal etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Son olarak çağrı merkezi ile görüştüm ve bacağımı kırdığım için ofislerine gidemediğimi belirttim. Son olarak bana bir faks numarası verdiler. İlgili faksı çekmeme rağmen bana kısa mesajla hattınızı tekrar kullanıma açtık dediler. Bu nasıl bir politikadır? Müşteri olurken bir telefon ile kabul var, iptal için binbir yokuş. Çözüm istiyorum.

Ozan 137 Okunma

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Müşteri ilişkileri departmanından Pınar hanım sağ olsun, çok ilgilendi konuyla ve hala takipte olduklarını söylediler. Herkes Pınar hanım gibi çalışsa hiçbir firmadan şikayet gelmez. 28 Şubat'ta kesin iptal işlemi için temasa geçileceğini belirtti ve konu hakkında da bilgilendirme yapılacağını bildirdi. İlgisi ve yaklaşımı için kendilerine çok teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön