03 Nisan 2013

Ttnet İptal Dilekçemi İptal Etti!

Şubat ayının ilk haftası yeni taşıdığım evime telefon ve interneti nakletmek için Bursa Nilüfer Telekom a başvurdum 2 ay boyunca nakil yapılamadı, defalarca bilgi almak için başvurmama rağmen sonuç alamadım üstelik dilekçemin tam bir ay sonra 11 mart ta işleme alındığını öğrendim 21 martta iptal için dilekçe verdim modemi teslim ettim fakat telekom 31 martta benim telefon ve internet üyeliği iptal dilekçemi iptal etmiş telefon ile ulaştığım yetkili bunu ne şekilde düzeltileceğini bilmediğini söyleyince artık telekom un ne yaptığının kendisinde farkında olmadığını maalesef anladım, 2 aydır parasını benden aldığı hizmeti veremeyen üstelik durumu açıklayamayan Telekom u Allah a havale ediyorum.

Uğur 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Uğur 04 Nisan 2013

    telekom u arayarak yapılan şikayetlerin hepsinin çöpe atıldığını ve kayıt edilmediğini öğrenmiş bulunuyorum boşuna zaman harcayıp aramayın....

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön