15 Şubat 2013

Ttnet İptal Başvurusu Yaptığım Halde Fatura Çıkarıldı!

İptal başvurusunu 1 şubat 2013 tarihinde 444 0 375 Ttnet'i arayarak yaptım, yetkili gerekli işlemin yapılması için sesli onayımı aldı ve aynı hafta içerisinde Gayrettepe müd. iptal için imza ile onay vermiştim. Fakat 13 şubat tarihinde, son ödeme tarihi 27 şubat olmak üzere 78 tl e-fatura mail olarak ttnet tarafından atıldı.

Ttnet ile yaptığım görüşme sonrasında müşt. yetkilisi bu faturanın otomatik kesildiğini (her ayın birinde) bu ödemeyi yapmamı ve takip eden ay sonrasında ödemenin geri yapılacağını iletti. Ay'ın birinde iptal. İstediğim ve kullanmadığım adsl hizmeti için benden neden fatura kesildiğini ve çözümü hususunda gerekli işlemin yapılmasını rica ederim.

Birsel 82 Okunma

Cevaplar

 • Birsel20 Nisan 2013

  Az önce almış olduğum mail'de, aşağıdaki bilgilendirme yer almaktadır. Şikayetimin dikkate alınmadığı gibi üstüne üstlük fatura kesilmeye devam edilmiş!! Cevap , geri dönüş istiyorum.. Değerli Müşterimiz, 08.02.2013 tarihinde iptal edilmiş olan 1899898423 hesap numaralı TTNET aboneliğinizin ödenmemiş fatura toplamı 31.76 TL'dir. 26.04.2013 tarihine kadar tüm borcun ödenmemesi durumunda yasal işlemler başlatılacaktır. Ödemelerinizi www.ttnet.com.tr, Türk Telekom Ofisleri, TTNET Bayileri, PTT şubeleri ve anlaşmalı bankalardan yapabilirsiniz. Borcunuzun ödenmemesi durumunda, yasal işlemler için yapılacak olan posta, mahkeme, icra masrafları ve avukatlık ücretleri tarafınızdan tahsil edilecektir. Ödeme yaptıysanız lütfen bu uyarımızı dikkate almayınız. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Birsel30 Mart 2013

  TTnet ile yaptığım görüşme sonrasında, yetkili iç süreç olarak sorunu hallettiklerini ve fatura yansımayacağını iletmişti. Fakat ilgili TTNET hizmet numarasından sorgulama yaptığımda gecikmiş 32,17TL (27/02/2013) ücret olduğu görülmektedir. TTNET yetkilileri; şikayetim devam etmektedir. Yetkili olarak beni arayan kişinin ilettiği ile ay sonunda ki durum farklı.. Kullanılmayan hizmetin nasıl bir faturası olabilir? ACİL sorunun çözümlendirilmesini rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön