TTNET İptal Başvurum Zamanında İşleme Konulmadı.

Salih A. |

22 Mayıs 2014'de TTNET üçlü fırsat kampanyası sürem sona ermeden bir daha ki aya fatura sarkmasın diye iptal başvurusunda bulundum. İnternet'in 22 Mayıs'ta TV bunun 26 Mayıs'ta biteceğini söylediler. Fazla fatura kesmek için paketler farklı zamanda başlatılmış. 26 Mayıs'ta aradım iptal ettirdim dilekçe 10 iş gününde verilmeli dediler.

7 iş gününde hattım tekrar aktif hale geldi. 6 Haziran'da imza verdim dilekçemi işleme koymamışlar. 38,25 TL fatura geldi üstelik TV bu tekrar aktif hale gelmiş. Muhtemelen bir fatura daha gelecek. Üstelik 20 Mayıs'tan beri TTNET kullanmıyorum. Gereken yapılmasa hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih A.
  17 Haziran
  16:24

  Siz önce kendiniz bilgilenin. Neyin bilgilendirmesini yaptınız. Bütün bilgilendirmeleriniz yanlış. Ben ıslak imzalı dilekçemi 6 Haziran'da verdim modemi teslim ettim. Iptal işlemini yapmıyorsunuz. Bir imza daha vermemi modemi teslim etmemi söylüyorsunuz. Kaç kere vereceğim modemi??? İşinizi düzgün yapmıyorsunuz bizi borçlu çıkarıyorsunuz.

 • 16 Haziran
  15:26

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.