15 Şubat 2013

Ttnet İpin Ucunu İyice Kaçırdı!

1 şubat tarihinde, Ttnet faturamla ilgili Sikayetvar.com'a yazdım. 16 mb internet kullanmama rağmen 68 lira,16 bitlik kampanya ücreti ödüyorum. 8 bit yalın internet ücreti 59 lira ödemem gerekirken, geçen ay 68, bu ay nedense 75 TL fatura geldi. Şikayet kaydı yaptırdığım halde dönüş yapılmadı.

Her ay yalın internet ücretinden fazla ücret ödüyorum ve hiçbir şekilde bana yardımcı olunmuyor. Altyapı sorunları nedeniyle 4 mb internet kullanıyorum. İnternet ağır ve sürekli kesiliyor. Buna rağmen 16 bit kullanıyormuşum gibi görünüyor. Ttnet kullandığıma çok pişmanım. Taahhütlü olduğundan kapatamıyorum. Yanıltılmam bir yana, bir yıllık sözleşmem bitene kadar uğraşmak durumundayım.

Erdi 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön