09 Mayıs 2013

Ttnet IP TV Başvurusu!

Türk Telekom ve/veya TTNET IP TV hizmeti veriyoruz şeklinde reklamları güzel bir şekilde yapıyor ancak IP TV ile ilgili başvuru bile alamıyor. Başvurudan 2 gün sonra arayınca "başvurunuz 2 gün önce yapılmış bağlanması 1 hafta 10 günü bulabilir" , 2 hafta sonra arayınca "başvurunuz yapılmamış" şeklinde bir yanıt verilebilir mi? Bu rahatlık nereden geliyor çok merak ediyorum!!!

Sinan 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sinan12 Mayıs 2013

    hala geri dönüş bekliyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön