31 Mayıs 2013

Ttnet İp Alamıyorum!

Ttnet yine kendi hatasını modemime yüklemekte. 29 mayıs saat 10:00 cıvarları Ttnet ten gelen telefonda müşteri hizmetleri ile hız konusunda yaptığım görüşmede kendisinin yaptığı
işlem sonucu internetim gitti,

İnternetimi ilk bağlattığımda aynı sorunu yaşamış olup 5. günde uzaktan benim işlem yapmadığım bir anda, pc nin başında olmadığım bir anda bağlantıyı 6mb ye düşürüp çözümü buldular o zaman nasıl uzaktan çözüldü ise şimdide çözün, suçu mödeme atmayın. Çünkü modemde hiçbir değişiklik yapmadan müşteri hizmetlerinin işlemi sonucu netim gitti. Ayarlarım tamdır, ayar için modemden kaynaklanıyor diye aramasınlar.

Recep 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Recep31 Mayıs 2013

    Yarın fatura günü, faturayı hiç ertelemeden yollayacaklar, ama sorun çözümünde çok rahatlar. bana sınırsız internetim olduğu halde vınn kullandırıyorsunuz ya ne diyeyim size bilmiyorum. bu mesajı okuyan arkadaşlar, kontratı iptal edebileceğim yöntemi söylerseniz memnn olurum.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön