02 Nisan 2015

TTNET İp Alamama Sorunu.

Yeni taşındığım adrese internetimi taşıdım. Taşıma işlemleri sırasında oldukça "az" yardımcı olan TTNET firması şimdi başka bir sorunla karşıma çıktı: Modeminiz ip almıyor! 10 farklı modemle denedim sorunun modemde olmadığı belli.

Zira modem ışıklarında en ufak bir sıkıntı gözükmüyor. Ama her aradığımda, destek istediğimde "arıza kaydı oluşturuyorum" diyorlar. Yahu sorunun ne olduğunu biliyor musunuz da bu kayıtlar oluşturuluyor? Bir bilgi ver sorunu bana da anlat ben de dışarıda araştırayım neler yapabilirim diye. Daha önce de bu sorunlarla karşılaşmıştım. Hem de aynı firma tarafından. Parasını ödüyorum ama kullanamıyorum.

Can 109 Okunma

Cevaplar

  • Can03 Nisan 2015

    Hala bir geri dönüş yok. 30.03.2015 tarihinden beri internet hizmeti almamaktayım. Her aradığımda "sorun gözükmüyor Can Bey. " diyip arıza kaydı oluşturuyorlar. Ama hiçbir ilerleme veya gelişme olmuyor. En son artık şaşkınlıktan delirecektim. Müşteri Hizmetlerindeki yetkili Emrah Beyin bana tavsiyesi "Lütfen bir bilgisayarcı ile görüşün" Üstelik kendilerine de her aradığımda bu interneti 4 farklı bilgisayarda denediğimi söyledim. Buna rağmen sorunun bilgisayarda olduğunu dayatıp işlem yapmaktan, destek olmaktan kaçınıyorlar. Sözleşmemi feshedicem ama bana cezai yaptırım dayatıyorlar. Hadi ben Avukatım. İlgili mevzuatı biliyorum o yüzden benden vermediğiniz hizmetin parasını alamazsınız. Ama hukukçu olmayan vatandaşa da cidden böyle mi söylüyorsunuz onu merak ediyorum? Yani arızanızı çözemedik o zaman ceza ödeyin diyor musunuz cidden?

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön