25 Haziran 2015

TTNET İnternetten Sık Sık Kopuyorum!

TTNET yaklaşık 1.5 yıldır aboneyim ancak hiç memnun değilim. 24 aylık taahhüt bulunmakta ve iptal edemiyorum. İnternette her yarım saatte bir kopma oluyor. Müşteri hizmetleri Telekom'u yolladı yine oldu müşteri hizmetlerinin arıza kaydı yerini aradığımda 3 dk önce kopma olmuş dedi, bende iptal ettirmek istiyorum dediğim de iptal birimine bağladılar, oradaki müşteri temsilcisi de kopma görünmüyor iptal edersek taahhüt dolayı 850 TL para vermeniz lazım dedi.

Pınar 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön