27 Ocak 2014

TTNET İnternette Sürekli Kopma Sorunu

Bundan 1 ay önce evimize internet bağlattık. Ancak sürekli kopmalar yaşanması sebebiyle TTNET müşteri hizmetlerine 2 günde bir arıza kaydı bildirmek zorunda kaldık. Buna rağmen internetimiz her 3 dakikada bir kopmaya devam ediyor ve biz de 444 0 375 i armaya devam ediyoruz. Bir sürü zarar, bir sürü sinir yıpranmasını da beraberinde yaşıyoruz.

Evimize yönlendirilen ekip elinde bir cihazla gelip modeme bağlanıyor, 1 dakika bile sürmeyen bir kontrolle sorun yok deyip gidiyorlar. N**E**İ** (Hat Sahibi) - Ö** K**(Kullanıcı).

Elif 126 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Elif 28 Ocak 2014

  Lütfen bu bağlantı kopukluğuna kalıcı bir çözüm bulalım artık arıza kaydı bırakmaktan yorulduk.

 • Elif 28 Ocak 2014

  TTNET te karşılaştığım ilk çözülemeyen sorunum bu. Daha önce de çok kez ttnet abonesi oldum hatta ofisimde de ttnet kullanıyorum bir sorunum olmadı. Tek şikayetim evimdeki bağlantı ile ilgili çözümsüzlük. Ve Defalarca Müşteri hizmetlerini aramak sebebiyle gelecek olan kabarık telefon faturamız ve kullanmadığımız internet için ödeyeceğimiz fatura bedeli.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön