03 Nisan 2015

TTNET İnternette Sürekli Kesilme Sorunu!

Yaklaşık 10 gündür özellikle akşam saatlerinde internette kısa süreli ama sık kesilme sorunu yaşamaktayım. Durumu TTNET'e aktardığımda modem firmasına beni yönlendirdiler. Huawei ile görüşme sonucunda modem ayarları yeniden yapıldı. Ancak buna rağmen sorun devam etti. Tekrar TTNET'e bağlanmak istediğimde, bölgede altyapı yenilenmesi olduğuna dair bir bant kaydı çıktı.

2.4.2015 tarihinde TTNET'i yeniden aradığımda durumu anlattım ve bana kusurlu hizmet verildiği için 10 günlük bedelin faturamdan düşülmesini istedim. 3.4.2015 tarihinde geri dönüş yapıp, internet hattında sorun olmadığını ve para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Sorunum sürmekte, mağdurum. Şikayetçiyim!

Alkan 171 Okunma

Cevaplar

  • Alkan 03 Nisan 2015

    Bilgilendirme yapıldığı, sorunun çözüldüğü anlamına gelmez. Modem temin eden anlaşmalı kuruluşunuza ne hikmetse sorunu benim aktarmam istendi. Ben de öyle yaptım ve sonucu bekliyoruz. Yani daha işimiz bitmedi TTNET ile.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön