10 Nisan 2013

Ttnet İnternette Kopukluk!

Öncelikle sizinle yapmış olduğumuz sözleşmeden memnun olmadığımızı iletmek zorundayım. 8 mbps int. hızıyla, netlimitsiz yapılmış sözleşmeden hiçbir şekilde yararlanamıyoruz. Aylık 70 tl ödeniyor, nerede almış olduğunuz paranın karşılığı. İnternet hızımız yavaşmış güya, size hata düşmüş.

Personelleriniz çağırmadığımız halde gelip baktılar, bu şekilde ilettiler, kabloları kesip biçtiler, sonra hızınız yükselecek dediler. Bırakın yükselmesini keşke eski haliyle kalsaydı en azından kopukluk olmuyordu.

İnternetten sürekli işlemlerimiz oluyor ve sizin yapmış olduğunuz onarımın bedelini biz bu şekilde hizmet alıyoruz. Acil çözüm istiyoruz. Farklı çözümler aramak zorunda bırakılmayalım lütfen.

Arda 35 Okunma

Cevaplar

  • Arda15 Nisan 2013

    şikayetim konusunda yapmış olduğunuz geri dönüşümü hizmetmi sayıyorsunuz. dönüş yapacaktınız,hala yapılmadı. ve ayrıca buraya sorunuzu halledildi diye geri bildirim yapmışsınız. ne hizmet yapmışsınız sorabilir miyim. kesintiniz devam ediyor mu diye sordunuz? evet denildi. 2 saat kopma olmamış dediniz, kopma olursa tekrar şikayet edebilirsiniz dediniz. evet şimdi soruyorum hizmetinizi .bu hafta içinde alıyorum sizde olan üyeliğimi. buyrun size hizmet karşılığında çözüm.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön