06 Mart 2015

TTNET İnternette Kopma ve Hız Sorunu Yaşıyorum.

22.02.2014 tarihinde 16 mbps tarifeye geçtim. Sorunsuz 1 hafta kadar kullandım. Mart ayı itibari ile internetimde kopmalar başladı. Müşteri temsilcileriyle defalarca arıza hakkında konuştuk. Hızımı önce 3 mbps'e indirdiler kopma yaşamadım. Daha sonra teknik ekip aradı sorunu çözdük dediler ve arıza kaydı kapandı. Bugün ayın 6'sı ve benim hızım hala 6 mbps ve kopma sorunum devam ediyor.

Bu arada 3 mbps'den 6 mbps'ye çıkardınız ve 16 mbps parası ödettiğiniz için. Aylık 60 TL TTNET'e ödüyorum, sayenizde 120 TL'de mobil operatöre.

Mehmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön