27 Ocak 2014

TTNET İnternette Hız Problemi

TTNET' ten aldığımız ve aile olarak kullandığımız internetten gereken hızı ve onların bize sunacak oldukları performansı alamıyoruz. Bundan yaklaşık 1 yıl kadar önce internettimde sorun olduğu için airties modem aldım ve yaklaşık 8 ay 10Mbıt e kadar yükselen internet hızıyla ınt. Hizmeti kullandım. Yaklaşık 2 aydır 1Mbıt dahi hızım yok modemi başka modemle değiştirdim, dns ve İP adresleri telekom yetkilileriyle düzelttik, arıza kaydı açtırdım ama hala çözüm yok ve ttnet ten konuyla ilgili geri dönüş yok.

Ben ödediğim bedelin karşılığını alamadığımı düşünüyorum ve TTNET'in İnsanları 8Mbıt diye sattığı ınt. Müşteriye vermediğini düşünüyorum. Konu hakkındaki mağduriyetimin acilen çözülmesini istiyorum.

Emrah 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön