19 Kasım 2014

TTNET İnternet'te Hız Düşüklüğü Ve Kopmalar Var.

Defalarca yardım hattını arayıp sormama rağmen İnternet bağlantımın tam telefon çaldığında ve telefon görüşmesi sırasında neden koptuğunun cevabını alamadım. Modemden kaynaklandığını söylediler. Halen devam ediyor. Ayrıca adil kota kullanım miktarını aşmadığım zamanlarda bile İnternet hızım bana vaat edilen seviyenin çok altında adil kota kullanım miktarım dolduğunda ise zaten normalden az olan hızım iyice azalıyor.

İnternet hız testlerinde ve sözleşmeye göre 6 mbps İnternet kullanmaktayım fakat bendeki reel hız bundan çok az adil kota kullanım miktarında dolum söz konusu olup hızım sözleşmeye göre yarıya düşürüldüğünde (hız testine göre 3 mbps) ise İnternet'im yok denilecek kadar yavaş.

Cemre 211 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön