19 Mart 2013

Ttnet İnternette Çilenin Yeni Adı!

Ben yazmaktan Ttnet temsilcileri cevaplamaktan bıkmadık ve yine yazıyorum.
Sayın Ttnet yetkilileri lütfen şu bağlantı hızı olayını halledin. Ben her ayın ortasında bağlantı hızı yavaşladı diye şikayet etmek zorunda değili. Abone yaparken taahhütlü yapıyorsunuz sonra da adam akıllı hizmet vermiyorsunuz. Abone çıkmak isteyince de o çok kullanabildiği netin cezasını kesiyorsunuz.

Ankara Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mah. internet alt yapısını adam akıllı düzeltin. Yalın sınırsız internet kullanıyorum hadi yalın olayını geçtim normaliyle aynı ücret ama şu sınırsız olayını halledin ya. İnternet o kadar yavaş ki doğru düzgün dizi izlemeyi geçtim haber bile okuyamıyoruz.
Acil çözüm istiyoruz.

Yunus 37 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 12 Haziran 2014

    TTNET gibi kuruma yakışmayacak çalışma düzeni var

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön