04 Şubat 2014

TTNET İnternetsiz Dokuz Gün

26 Ocak 2014 Pazar günü gerçekleşen yoğun yağıştan sonra internet bağlantımız gitti. Gidiş o gidiş. Defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen gelen giden yok. Ama haklılar mahrumiyet bölgesinde yaşadığımız için (İzmir) sorunumuzla ilgilenip çözüp üretmekte zorlanıyorlar. ADSL hattı mı iptal ettirmek için aradım fakat taahhüdümüz olduğu için onu da gerçekleştiremedik.

Kullanmadığım günlerin ücretini ödemek istemediğimi söyledim. Sağ olsunlar tamam dediler fakat kaç gün ödemeyeceğim tabii belli değil, o ayrı uğraşı konusu olacak sanırım. Benim ricam lütfen hattımdaki sorunu Temmuz ayına kadar çöz(e)meyin.

Çözmeyin ki taahhüdüm bitmiş olsun. Ben de size para ödemekten kurtulayım. Cepten internete devam.

Levent 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön