23 Aralık 2013

TTNET İnternetin Yavaşlığı!

Biz yaklaşık olarak 4 yıldır sizin internetinizi kullanmaktayız. Ben internetimizin yavaşlığından şikayetçiyim internetimiz o kadar yavaş ki inanın Google'u göremiyorum. Bilgisayarımın sistemi olağanüstü ancak internetimin yavaşlığı bilgisayarımın hızlılığının üstünü karartıyor. Sizden internetimin hızlandırılmasını rica ediyorum.

Aksi takdirde başka bir firmaya geçiş yapmak zorunda kalacağımı belirtmek isterim. Zaten bu konudan sadece ben şikayetçi değilim. İnanın bana 100 kullanıcınız varsa 85 i bu konudan dolayı şikayetçi gereğinin yapılmasını arz ederim.

Batuhan 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön