06 Mayıs 2013

Ttnet İnternetin Sık Sık Kesilmesi Bıktırdı Artık!

Yaklaşık üç yıldır Ttnet'ten internet hizmeti alıyorum.Ne yazık ki ayda 65tl vererek sınırsız internet kullanmam gerekirken sürekli kesinti nedeniyle istenilen seviyede interneti kullanamıyorum. Her defasında arızanın cihazımla ilgili olduğu ifade edildi.

Ancak bu süre içinde benden modem değişikliği,bilgisayarın teknik servise götürülmesi, ara bağlantıların kontrolü gibi daha bir çok şey istenip tarafımdan bunların harfiyyen yerine getirilmesine rağmen şikayet konusu husus düzelmemiştir. Halen internet bağlantısı zaman zaman kesilmektedir. İşin garibi firma arızanın kendinden kaynaklandığını sonunda kabul etmesine rağmen.

Mustafa 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön