27 Ocak 2015

TTNET İnternetin Kopma ve Hız Sorunu!

2-2,5 yıldır TTNET kullanıyorum ama bu kadar zamandır hiç memnun kalmadım. Bir internet sürekli kopar mı evet kopuyor. Bu kopma sorunu için kaç defa TTNET müşteri hizmetlerini aradım modemi falan kapatıp açmamı söylediler sonra yine aynısı oluyor hiçbir değişiklik olmuyor.

Modeminiz de sorun var dediler modemi değiştirdim güzel bir modem taktım hala aynı hala aynı. Ayrıca bağlantı hızının 16 MB olması gerekirken site atacağım fotoğrafta ne kadar olduğunu göreceksiniz hem de TTNET'in kendi hız testi ile yaptığım bir test. Siz yetkililere sesleniyorum buradan lütfen bu sorunumu çözün artık bıktım ben!

Muhammet 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön