TTNET İnternetin Kısıtlılığı!

İsmail A. |

Ben 2 yılın üzerinde TTNET müşterisiyim 701... ... 12 hizmet numarası üzerinden hizmet almaktayım, 2 aylık faturamı ödemediğim gerekçesi ile hattım kısıtlandı, ancak 15/10/2015 tarihinde borcumu ödedim, açılması gereken hattım Tivibu üyeliğini sonlandırdığım gerekçesi ile ekranda gözüken uyarı nedeni ile açılamamaktadır, bu işlemi TTNET kendisi yaptığı halde kendi işlemlerini kaldıramıyorlar 5 gündür hizmet alamıyorum, böyle bir şirketin bu durumdaki yetersizliği düşündürücü, sonuç alınamıyor, hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum, kendi hakkını düşünen TTNET'in benim mağduriyetimi nasıl gidereceğini merak ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  17:10

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ekim
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.