01 Şubat 2014

TTNET İnternetin Kapatılması.

TTNET İnternet benden izinsiz kullanıma açılıyor. Eve çok sayıda fatura gelmesi üzerine küçük kardeşime İnternet'i kontrol etmesini söyledim. Oda İnternet'in açık olduğunu söyledi. Bunun üzerine yeniden gidip İnternet'i kapattık ve gelen fazla faturalar için Telekom müdürlüğüne başvurarak itirazda bulundum. Sonuçta kardeşimin o güne kadar açmadığı İnternet'i kontrol amacıyla açmasını bahane ederek ücret iadesini uygun görmemişler.

Mehmet 43 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Şubat 2014

    Hepsi Başarısız.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön