07 Mayıs 2014

TTNET İnternetin Bağlantı Süresi Gecikti.

22.04.2014 tarihinde online olarak TTNET fiber internet için başvuruda bulundum. Başvuruda bulunduğum tarihten itibaren durumum ile ilgili bir kere bile dönüş yapılmadı. Her aradığımda yasal sürecin 15 gün olduğunu ayın 7'sinde aramam gerektiğini söylediler. Bugün tekrar aradım 15 iş günü olması gerektiği söylendi. Komik tarafı personelin kendi sözleşmesinden haberi yok. Kendi sitelerindeki sözleşmede bu ibare iş günü olarak geçmiyor. Hala bir dönüş yok başvuruyu geri çekmek istiyorum diyorum hattınız açılmadı olmaz diyorlar.

Berkay 74 Okunma

Cevaplar

 • Berkay 15 Mayıs 2014

  Bugün 24. gün toplamda çağrı merkezinden 8 BTK üzerinden 2 şikayette bulundum. Hala çözemediler iptalide gerçekleştirmiyorlar.

 • Berkay 09 Mayıs 2014

  Yine bilgilendirme yapılmadı şikayet cevap süresi 48 saat denildi onuda aştılar hakkımı yasal yollardan arayacağım. İnternette yazabileceğim ne kadar ortam varsa yazacağım belki 3-5 kişiyi kurtarırım bu çileden.

 • Berkay 08 Mayıs 2014

  Hiç birşey yapmadılar hala bekliyorum

 • Berkay 07 Mayıs 2014

  Yapılan bilgilendirme şikayetiniz ulaştı biz size döneriz gibi birşeydi. Umarım bugün dönersiniz

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön