03 Ocak 2014

TTNET İnternetin Bağlanmaması!

İnternet için 24 Aralık' ta başvurdum fakat hala internet bağlanmadı. Bugün yasal sürecin bitmesinin son günü. İptal işlemi de yapamadıklarını söylüyorlar. İptal ettirmek istiyorum. 10 kere aradık herkes aynı şeyi söylüyor. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz. Hizmet kalitesi 0. En kısa sürede başka firmadan başvuru yapacağım.

Reyhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön