25 Ocak 2014

TTNET İnternetimle Telefonumu Kapatmıyor

31.12.2013 ayında Manisa / Kula ilçesinde 2368** hattımın üzerine açılan internetimi kapatmak için başvurdum dilekçemi imzalayım sundum belli bir süreden sonra geri döndüler. Önce 1819 nolu hattımdan kapatmak istiyormusunuz diye bende evet dedim. Kapatmadılar daha sonra 5548 nolu hattımdan bağlantı kurdular. Yine kapatmak istiyorum dedim ama kullanıma açmışlar.

Tekrar dilekçe verin diyorlar, yok siz ben böyle bir dilekçe sunmadıysam ve size müşteri hizmetlerinden ilk aradığınız tarihe kadar aramadıysam siz kapatmak istediğimi nerwden biliyorsunuz? Gökten size vahiy mi indi? Bunu açıklayın. Kapatın benim internetimi istemiyorum arkadaş neden haksız kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz?

Engin 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön