05 Temmuz 2013

TTNET İnternetimiz Yok İlgilenmiyorlar!

10 günü aşkın sinyal problemimiz olduğu söyleniyor. 3 gün önce postaneden internet başvurumuzun haberimiz olmadan iptal edildiğini öğrendik ve tekrar yazlık internet için başvurduk. Elektrikçi çağırın dendi yaptık, eleman gönderdiler kontrol yapıldı, onaylandı sinyal yollanıyor dediler hala internet yok. Şikayet kaydı almaktan başka bir şey yapmıyorlar ve problemin sebebi de söylenmiyor, sebebin giderilmesi için de bir şey yapılmıyor.

Aybüke 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön