16 Temmuz 2013

TTNET İnternetimiz Sözde Bağlı!

Yahu bu TTNET'ten bıktım artık bıktım! Kendi sistemlerinde onlarca şikayetim var. Habire internetimi kesip kesip duruyorlar. İnterneti ilk bağlatırken yanıltıp, yalın internet ücretini ilk ay ödersiniz sadece dediler. 2 yıldır her ay 15 TL haybeye para ödüyorum. Kullansam neyse, dünden beri evde internet yok. Kaç gündür benzer sıkıntılar.

Artık şikayet dahi etmiyorum çünkü o kadar sorumsuz, yan gel yat modunda personelleri var ki, adamlar evime en son tamirata geldiklerinde, şikayet ettim diye bana laf geveliyorlar.

Hüseyin 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin 16 Temmuz 2013

    İnternetim bu gün geldi ama kendi kendine düzeliyor. 5 para etmez bir firma. 18 ağustosta doluyor taahhüdüm. 19 ağustosta ben internetimi kapatmış olacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön