04 Kasım 2013

TTNET İnternetimiz Hala Yok!

Defalarca TTNET müşteri hizmetlerini aramamıza ve gerekli işlemlerin yapılacağına dair söz almamıza rağmen hala sonuç alamadık.

İnternetimiz hala yok. Kutu gelecekmiş sanırsam bina yeni olduğu için nakil işlemlerimizi hallettik. Hala kutuyu bekliyoruz 1 ayı geçti.

Bir an önce işlem yapılmasını talep ediyorum!

Ekrem 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön