24 Aralık 2013

TTNET İnternetimin Kesilmesi Devam Ediyor ve Arada Bir Hızı Düşüyor!

1 hafta önce internetimin kesilmesiyle ilgili buradan bildirim yapmıştım internet 3-4 gün düzeldi daha sonra tekrar eski haline döndü,tekrar gidip gelmeye başladı. Arada internetimde yavaşlamalar da oluyor bununla da ilgilenilmesini istiyorum. İnternet gittiği zaman ev telefonuna bakıyorum telefonda cızırtılar var kablodan kaynaklı olabilir diye düşündüm kabloyu değiştirdim.

Sonuç aynı, splitter denedim sonuç yine değişmedi. Ha bir de ev telefonunu açında internetimde kesilme oluyor bu kesilme nedendir? Artık yetti ama 1 ay oldu bu internet gitme sorunuyla uğraşıyorum. Zaten fiyatta yıl başında artacakmış bu sorunlara kesin çözüm bulunmazsa %99 TTNET firmasını bırakacağım bundan emin olabilirsiniz.

Devrim 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön