TTNET İnternetimin Hızını Yükseltmiyor.

Tayfun Y. |

Yıllardır TTNET abonesiyim. İnternet hızı hakkında defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen sürekli aynı şeyleri söylüyorlar arza kaydı aldık gibi ama bir türlü ınternetimin hızını sözleşmede oldu gibi yapmıyorlar. Aşırı derece yavaş internetim varla yok arasında bu durumdan hiç memnun değilim. Bedavadan TTNET para kazandırmaktan bıktım . İnternet hızımın sözleşmede yazdı gibi olmasını istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun Y.
  27 Ağustos
  21:27

  Bolu/mudurnu da Bulunmakta olan Yetkili Teknik ekipleriniz bu durumla ilgilenmiyor Bakmadan Size Söyle cevaplar veriyorlar eminim mesafe uzak aslında bakmayıp kahvede Çay yudumluyor lar Gecenler de Yanıma geldiklerin de Size internet bağlamak istemiyoruz uğrasamayız sizin arzalarınızla demislerdi Sizden isteyim Bolu mudurnu daki servis yerine ankara yada bolu ilinden yetkili Biri bu işe kısa süreline baksın :@ Bu durumla igilenin ACİL Sıkıldım 3 aydır aynı şeyleri duyup halada netimin yapılmamasından bedava para kazanıyorsunuz benden ben sizden olmuyan neti alıyorum aksi taktırde hakkımı savunmak için sizlere dava açmak durumunda kalcam

 • 25 Ağustos
  16:42

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Tayfun Y.
  22 Ağustos
  16:37

  Biraz Ciddiye aLırsanız sevinirim Sadece Ben Degil Bizim Bölgede onlarca Kişide Böyle indirme hızı 0.mb altın da 5 mb Dosyayı 30 dk da indiriyor onuda indirirken kopma oldu için hata veriyor .!!Maduruz . Müsteri haklarımı istiyorum Düzeltilmesini istiyorum olmuyan nete para ödemek akla mantıga sığmıyor ay sonun da Borçunuz var kapancak Gibi ödemezseniz icra takibi Gibi olaylarla ilgileniyorsunuz hemen anında ben kendi haklarımı istiyorum ,Sonuna kadar ben nasıl TTNET ödememi Sözlesmede yazdı hatta ta fazlasını ödüyorsam Sizlerde benim internetimi Sözlesmede yazdı Gibi bana yollamalısınız Bu benim en büyük hakkım Yanılıyormuyum müsteri Hizmetleri sürekli aynı şeyleri söylüyor ilgilenmiyorlar Çözüm bulmuyorlar Lütfen bir üst kademe yetkili kişiler yardımcı olurlarsa sevinirim .

 • 21 Ağustos
  10:58

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.