TTNET İnternetimin Erişime Kapatılması!

Ali B. |

TTNET'e uzun zamandır üyeyim. Geçenlerde internette iken birden internetim kesilip daha önceden ödenmemiş borcunuz olduğundan dolayı internetiniz erişime kapanmıştır diye uyarı geldi. Şaşırdım çünkü her ay düzenli olarak faturalarımı ödeyen bir insanım ayrıca her ay gelen faturaların hatırlatma kısımlarında daha önceden ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır, teşekkür ederiz diyede yazdıkları halde.

Daha önce müşteri hizmetlerini aradığımda sormuştum daha önceden borcum var mı diye bana yok demişlerdi. Şimdi bir anda borcunuz var diye internetimi kapattılar. Bunun adı kesinlikle yanıltmadır. Müşteri hizmetleri kabul etmiyor ve dalga geçer gibi işlem yapamıyoruz diyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  22 Ağustos
  17:51

  Müşteri hizmetleriyle defalarca konuşmama rağmen çözüm bulamadılar hatalarını kabul etmiyorlar

 • 22 Ağustos
  16:48

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Ağustos
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.