22 Nisan 2014

TTNET İnternetimi Kullanamıyorum!

Eylül ayında TTNET'ten yalın hat üzerinden taahhütlü olarak 1 yıllık abonelik aldım. Güncel tarihe kadar kullanamadım. Müşteri servisi üzerinden bir çok defa hata raporu bildirdim. İnternetimi hala kullanamıyorum. TTNET servisine de defalarca gitmeme rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Aylardır kullanamadığım internetin faturasını ödüyorum. Kapatmak istediğimde yüklü bir miktar çıkardılar. Kapattırmak istememin sebebi TTNET'in arızası yüzündendir. Bu problemin ve mağduriyetimin ivedilikle çözülmesini istiyorum.

Çavgın 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön