18 Eylül 2013

TTNET İnternetimi Kapattırmama Rağmen 200 TL'lik Fatura Geldi!

2 Ay önce TTNET internetimi kapattırıp, Kablonet'e geçtim. Fakat ilk ay bir TTNET tam faturası geldi, ödedim. Fakat bu ay ise 200 TL tutarında bir fatura geldiği SMS'i geldi. Benim ne taahhüdüm var, nede modem kampanyasından aldığım bir modemim var.

2007 yılından beri devamlı müşterisiyim. Zaten kapattırmaya gittiğimde modemi getirin dediler.
6 yıllık modemi ne yapacaklar merak ediyorum. Taahhüdüm var zannettiler sanırım.

Kısacası haybeye 200 TL fatura geldi. Yetkilerin buna bir çözüm bulmasını rica ediyorum. Böyle bir borcumun olmaması gerekiyor.

Eren 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön